
1210 L základný 9FOR 1200 x 1000 x 150 mm
Číslo článku: H-P 0020/1
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 1200 x 1000 x 150 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 6500 g |
| Základná podpora | 9 stôp, so zásuvkou |
| Protišmyková hrana | s protišmykovým okrajom, výška 6 mm |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Dynamická nosnosť | 1200 kg |
|---|---|
| Statická nosnosť | 2500 kg |
| Balenie (PU - počet v balení) | 50 |
| Materiál | PO (polyolefín) |