
1210 H základný 3ROR 1200 x 1000 x 160 mm
Číslo článku: S 7342502093
Informácie o produkte
| Verzia | Veľkoobjemové jednorazové palety |
|---|---|
| Vonkajšie rozmery | 1200 x 1000 x 160 mm |
| Hmotnosť | 19 kg |
| Základná podpora | 3 lyžiny |
| Horná paluba | otvorená vrchná časť |
| Protišmyková hrana | s protišmykovým okrajom, výška 6 mm |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Dynamická nosnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Statická nosnosť | 4000 kg |
| Nosnosť vo vysokom regáli | 800 kg |
| Balenie (PU - počet v balení) | 15 |
| Materiál | Sekundárny materiál (základný) |
| Šírka vstupu na krátkej strane | 725 |
| Šírka vstupu na dlhej strane | 725 |
Popis produktu
Informácie o vysokom zaťažení pri skladovaní sú podložené testami podľa normy DIN-ISO 8611