
Plný plastový kontajner s certifikátom Blue Angel - séria basicline 400 x 300 x 120 mm
Číslo článku: 1241/000305-000
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 400 x 300 x 120 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 367 x 268 x 117 mm |
| Objem | 11.2 l |
| Hmotnosť | 690 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | rebrované, perforované dno |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 160 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |