
Ilustrácia podobná
Vysoká plastová nádoba s pohodlnými držadlami - séria basicline 600 x 400 x 270 mm
Číslo článku: 2761/000300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 270 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 567 x 367 x 267 mm |
| Objem | 54.4 l |
| Hmotnosť | 1960 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 32 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |