
Plastové plné kontajnery pre automatizované sklady - séria contecline 600 x 400 x 270 mm
Číslo článku: CL6427/5110
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 270 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 565 x 368 x 249 mm |
| Objem | 51.1 l |
| Hmotnosť | 2540 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | zatvorené, štrbina priehradky |
|---|---|
| Spodok | periférna uzavretá základňa miniload |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 32 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Masívny kontajner s vonkajšími rozmermi 600 x 400 x 270 mm je spoľahlivým riešením na skladovanie tovaru v automatizovaných skladoch. Má objem 51,1 litra a hmotnosť 2540 g, takže je ideálny na prepravu väčšieho množstva tovaru. Jeho robustná konštrukcia s uzavretými stenami a uzavretými držadlami zaručuje bezpečné skladovanie a jednoduchú manipuláciu. Kontajner je vybavený deliacim otvorom, ktorý uľahčuje organizáciu a systematizáciu uložených položiek. Dno s obvodovým uzavretým dnom miniload poskytuje stabilitu a ochranu tovaru pred poškodením. Kontajner je vyrobený z pevného polypropylénového kopolyméru (PP-C), ktorý je odolný a odolný voči podmienkam skladovania. Je k dispozícii v množstve PU 32 a poskytuje flexibilitu pri riadení objednávok. Tento pevný kontajner je nepostrádateľný v automatizovaných skladoch, pretože ponúka nielen funkčnosť, ale aj odolnosť a spoľahlivosť.