
Plastové plné kontajnery pre automatizované sklady - séria contecline 600 x 400 x 320 mm
Číslo článku: CL6432/5110
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 565 x 368 x 299 mm |
| Objem | 61 l |
| Hmotnosť | 2610 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | zatvorené, štrbina priehradky |
|---|---|
| Spodok | periférna uzavretá základňa miniload |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 40 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Pevný kontajner s rozmermi 600 x 400 x 320 mm je praktickým riešením pre automatické sklady. Je vyrobený z odolného polypropylénového kopolyméru, má objem 61 litrov a hmotnosť 2610 g. Robustná konštrukcia s uzavretými stenami a držadlami zabezpečuje bezpečné skladovanie a jednoduché prenášanie. Vnútorné rozmery 565 x 368 x 299 mm umožňujú efektívnu organizáciu a ochranu obsahu. Je vybavený deliacim otvorom, ktorý uľahčuje rozdelenie vnútorného priestoru. Dno s obvodovou uzavretou základňou miniload poskytuje stabilitu a ochranu pred poškodením. Pevný kontajner, ktorý je k dispozícii v množstve PU 40, je ideálny pre automatizované sklady a priemyselné aplikácie.