
Ilustrácia podobná
Plastové plné kontajnery pre automatizované sklady - séria contecline 600 x 400 x 320 mm
Číslo článku: CL6432/5120
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 565 x 368 x 299 mm |
| Objem | 61 l |
| Hmotnosť | 2610 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | uzavreté, drenážne otvory (VDS alebo FM Global), štrbina na prepážke |
|---|---|
| Spodok | periférna uzavretá základňa miniload |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 40 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |