
Celoplastový skladovací kontajner - séria Silverline ESD 600 x 400 x 270 mm
Číslo článku: 2771/000300 ESD
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 270 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 567 x 367 x 266 mm |
| Objem | 54 l |
| Hmotnosť | 2680 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 32 |
| Materiál | PP-ESD (ochrana proti statickému výboju z PP kopolyméru) |
Popis produktu
Minimálne množstvo objednávky: 2000 kusov