
VDA-RL-KLT 4047 ESD 396 x 297 x 147 mm
Číslo článku: 1512/000300 ESD
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 396 x 297 x 147 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 345 x 260 x 129 mm |
| Objem | 11.8 l |
| Hmotnosť | 1200 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Balenie (PU - počet v balení) | 128 |
| Materiál | PP-ESD (ochrana proti statickému výboju z PP kopolyméru) |
Popis produktu
Kontajner VDA-RL KLT ESD s vonkajšími rozmermi 400 x 300 x 147 mm je funkčným riešením na skladovanie a prepravu rôznych predmetov. Má objem 11,8 litra, čo poskytuje dostatok priestoru na usporiadanie materiálov. Tento kontajner vyrobený z PP-ESD poskytuje účinnú ochranu proti statickému výboju, vďaka čomu je ideálny pre citlivé materiály. Má pevné steny a hladké, pevné dno, ktoré poskytujú stabilnú oporu uloženým predmetom. Kontajner je ľahký, váži len 1 200 gramov, čo uľahčuje jeho prenášanie a manipuláciu. V čiernej farbe predstavuje elegantný vzhľad. Výrobok je vynikajúcou voľbou pre sklady, laboratóriá a iné miesta, kde je dôležitá ochrana pred statickým výbojom.