
VDA-R-KLT 4115 ESD 396 x 297 x 147 mm
Číslo článku: 1512/002300 ESD
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 396 x 297 x 147 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 346 x 265 x 109 mm |
| Objem | 10 l |
| Hmotnosť | 1400 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | zosilnené dno VDA-R-KLT |
| Balenie (PU - počet v balení) | 128 |
| Materiál | PP-ESD (ochrana proti statickému výboju z PP kopolyméru) |
Popis produktu
Kontajner VDA-R KLT ESD s vonkajšími rozmermi 400 x 300 x 147 mm je robustným riešením na skladovanie a prepravu rôznych predmetov. S objemom 10 litrov poskytuje dostatočný priestor na usporiadanie materiálov. Kontajner vyrobený z materiálu PP-ESD zaručuje spoľahlivú ochranu proti statickému výboju. Pevné steny a zosilnené dno kontajnera VDA-R-KLT zaručujú pevnosť a odolnosť. Vďaka hmotnosti 1 400 g sa s ňou pohodlne manipuluje. Čierna farba jej dodáva eleganciu a estetiku. Kontajner VDA-R KLT ESD je praktické a spoľahlivé riešenie na efektívne skladovanie materiálov citlivých na statický výboj.