
VDA-R-KLT 6115 ESD 594 x 396 x 147 mm
Číslo článku: 1513/002300 ESD
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 594 x 396 x 147 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 544 x 364 x 109 mm |
| Objem | 22 l |
| Hmotnosť | 2320 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | zosilnené dno VDA-R-KLT |
| Balenie (PU - počet v balení) | 64 |
| Materiál | PP-ESD (ochrana proti statickému výboju z PP kopolyméru) |
Popis produktu
Kontajner VDA-R KLT ESD s vonkajšími rozmermi 600 x 400 x 147 mm predstavuje robustné riešenie na skladovanie a prepravu rôznych predmetov. S objemom 22 litrov poskytuje dostatočný priestor na usporiadanie materiálov. Kontajner je vyrobený z PP-ESD a chráni pred nebezpečnými statickými výbojmi. Pevné steny a zosilnené dno kontajnera VDA-R-KLT zaručujú odolnosť a pevnosť. S hmotnosťou 2320 g sa s ňou ľahko manipuluje. Nádoba je v čiernej farbe. Kontajner VDA-R KLT ESD je určený na skladovanie citlivých materiálov a predstavuje spoľahlivé riešenie na zabezpečenie ochrany pred statickým výbojom pri skladovaní a preprave.