
Plný plastový kontajner - séria silverline 400 x 300 x 180 mm
Číslo článku: 1852/000300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 400 x 300 x 180 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 367 x 267 x 176 mm |
| Objem | 15 l |
| Hmotnosť | 1075 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 104 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Priemyselný kontajner Silverline s rozmermi 400 x 300 x 180 mm je robustným riešením pre automatizované skladovanie a profesionálne skladovanie. Tento kontajner s hmotnosťou 1075 g je vyrobený z odolného polypropylénového kopolyméru (PP-C) a je odolný voči poškodeniu. Má pevné steny, ktoré zabezpečujú stabilitu a ochranu uložených predmetov. Hladké a pevné dno zvyšuje odolnosť a chráni obsah pred poškodením. Rukoväte sú otvorené, čo umožňuje pohodlné prenášanie a manipuláciu s nádobou. S objemom 15 litrov je v nej dostatok miesta na uloženie rôznych výrobkov. Tento kontajner "Silverline" je k dispozícii v skladových farbách sivej, modrej a červenej na ľahkú identifikáciu obsahu. Bez ohľadu na odvetvie je priemyselný kontajner Silverline robustným riešením, ktoré splní požiadavky aj tých najnáročnejších skladovacích prostredí.