
Plný plastový kontajner - séria silverline 600 x 400 x 220 mm
Číslo článku: 2276/000300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 220 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 567 x 367 x 216 mm |
| Objem | 44 l |
| Hmotnosť | 2030 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 40 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Priemyselný kontajner Silverline s vonkajšími rozmermi 600 x 400 x 220 mm a vnútornými rozmermi 567 x 367 x 216 mm je spoľahlivým riešením na skladovanie a prepravu v automatizovaných skladoch a v priemysle. Tento robustný kontajner s objemom 44 litrov a hmotnosťou 2030 g poskytuje primeranú kapacitu a odolnosť. Je vyrobený z odolného polypropylénového kopolyméru (PP-C) a zaručuje spoľahlivosť a odolnosť voči poškodeniu. Má pevné steny a hladké, pevné dno, ktoré zabezpečujú bezpečné a optimálne skladovanie rôznych materiálov. Rukoväte sú otvorené na jednoduchú manipuláciu a manipuláciu s nádobou. Tento priemyselný kontajner, ktorý je k dispozícii v sivej, modrej a červenej farbe, dokonale zapadne do rôznych systémov organizácie skladu. Bez ohľadu na priemyselné odvetvie kontajner Silverline zabezpečí spoľahlivosť, odolnosť a efektívne využitie skladového priestoru.