
Plný plastový kontajner - séria silverline 600 x 400 x 320 mm
Číslo článku: 3276/000300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 567 x 367 x 316 mm |
| Objem | 64 l |
| Hmotnosť | 2610 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 40 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Priemyselný kontajner "Silverline" s rozmermi 600 x 400 x 420 mm, objemom 84 litrov a hmotnosťou 3 200 g je ideálnym riešením pre automatizované skladovacie zariadenia. Je vyrobený z robustného polypropylénového kopolyméru (PP-C) a zaručuje spoľahlivosť a odolnosť. Má pevné steny a hladké, pevné dno, ktoré zabezpečujú ochranu a bezpečnosť uložených predmetov. Praktické otvorené rukoväte uľahčujú jeho prepravu a manipuláciu. Nádoba sa dodáva v sivej, modrej a červenej farbe, čo umožňuje jednoduché označenie alebo identifikáciu. Tento kontajner, ktorý poskytuje robustnú konštrukciu a funkčnosť, dokonale spĺňa požiadavky priemyselných aplikácií a zabezpečuje efektívnosť pri riadení skladu.