
VDA-R-KLT 3215 297 x 198 x 147 mm
Číslo článku: 1510/000300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 297 x 198 x 147 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 243 x 162 x 129 mm |
| Objem | 5.3 l |
| Hmotnosť | 570 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | hladké, pevné dno |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 256 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |