
VDA-R-KLT 6415 594 x 396 x 147 mm
Číslo článku: 1513/002300
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 594 x 396 x 147 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 544 x 364 x 109 mm |
| Objem | 22 l |
| Hmotnosť | 2100 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | zosilnené dno VDA-R-KLT |
| Rukoväte | zatvorené |
| Balenie (PU - počet v balení) | 64 |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |