
Plastová prepravka N-90 - ideálna na prepravu mäkkého ovocia, ako sú maliny a čučoriedky! 600 x 400 x 90 mm
Číslo článku: 2-135
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 90 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 565 x 365 x 75 mm |
| Objem | 17 l |
| Hmotnosť | 980 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | perforované |
|---|---|
| Spodok | perforované |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 135 IP |
Popis produktu
Pozrite si náš sortiment plastových prepraviek, ktoré sa dokonale hodia na prepravu mäkkého ovocia, ako sú maliny a čučoriedky. Naše plastové prepravky odolávajú nízkym teplotám a sú ideálne na skladovanie v mrazničke.
Vďaka špeciálnej konštrukcii naše prepravky zabezpečujú optimálne vetranie a chránia mäkké ovocie pred poškodením počas prepravy. Naše prepravky sú vyrobené z vysokokvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť a spoľahlivosť.
Plastová prepravka má rozmery 600 x 400 x 90 mm a objem 17 litrov. Vďaka svojej univerzálnej veľkosti je táto prepravka ideálnym riešením pre spoločnosti a poľnohospodárov, ktorí prepravujú mäkké ovocie.
S našimi plastovými prepravkami bude preprava mäkkého ovocia jednoduchšia, efektívnejšia a bezpečnejšia pre produkty. Pozývame vás, aby ste využili našu ponuku a pridali sa do kruhu spokojných zákazníkov!