
Kontajner s dvojitým sendvičovým dnom 650 x 450 x 300 mm
Číslo článku: 3087/005915
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 650 x 450 x 300 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 600 x 400 x 283 mm |
| Hmotnosť | 3160 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) | Nie je na sklade |
| Strany | úplný |
|---|---|
| Spodok | dvojité dno |
| Rukoväte | zatvorené |
| Materiál | PP-C (kopolymér polypropylénu) |
Popis produktu
Sendvičový kontajner s dvojitým dnom na skladovanie a vyberanie produktov elektronického obchodu.