
Plastová perforovaná prepravka – špeciálne verzie 600 x 400 x 140 mm
Číslo článku: 1301.050000
Informácie o produkte
| Vonkajšie rozmery | 600 x 400 x 140 mm |
|---|---|
| Vnútorné rozmery | 565 x 365 x 125 mm |
| Objem | 26 l |
| Hmotnosť | 1330 g |
| Skladová položka vo farbe(ách) |
| Strany | perforované |
|---|---|
| Spodok | perforované |
| Rukoväte | otvoriť |
| Balenie (PU - počet v balení) | 85 |
| Materiál | HDPE (polyetylén s vysokou hustotou) |
Popis produktu
Skrzynka do transportu piskląt