Drevené nádoby na skladovanie a prezentáciu výrobkov

Spoločnosť bekuplast vyvinula drevený plastový kontajner Karls na vystavovanie tovaru v poľnohospodárskych predajniach. Toto jedinečné riešenie spája funkčnosť a dizajn, ktorý zodpovedá podstate značky.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Karls so sídlom v Kurzershagene je jedným z najväčších nemeckých výrobcov jahôd. Čerstvé jahody sa predávajú v severovýchodnom Nemecku a v Berlíne prostredníctvom priameho predaja v známych stánkoch s jahodami a v dobrodružných dedinách Karls. Spoločnosť Karls je zastúpená aj na viacerých miestach v Meklenbursku-Predpomoransku so svojimi zážitkovými dedinami. Tieto dediny sú turistickými atrakciami a ich súčasťou je farmársky obchod, skláreň, reštaurácia a zariadenia na trávenie voľného času.

 

Challenge - kontajner na skladovanie v mieste predaja a vystavovanie výrobkov.

Jahody sa na farme Karls zbierajú od mája do septembra. Čerstvé plody sa okamžite zmrazujú na ďalšie spracovanie. Z plodov sa v dobrodružných dedinách Karls vyrába slávny jahodový džem. Džem sa varí v ukážkových kuchyniach, plní sa do fliaš a predáva sa priamo v obchode na farme. Doteraz sa na dočasné uskladnenie do času predaja používa štandardná plastová nádoba bekuplast. Funkčné, ale nie nápadné riešenie na vystavenie v mieste predaja. Klient chcel tento kontajner nahradiť. Nové riešenie muselo obmedziť manuálnu manipuláciu a svojím dizajnom odrážať charakter značky spoločnosti.

 

Riešenie - jedinečný kontajner, ktorý spája dizajn a funkciu

A Karls és a bekuplast szorosan együttműködött egy olyan műanyag tároló kifejlesztésében, amely 18 lekvárosüveghez illeszkedik. A tároló különlegessége, hogy egyesíti a fából készült tárolók természetes megjelenését a műanyag tárolók funkális előnyeivel. A tároló fa megjelenése tökéletesen illeszkedik a Karls márka világához.

 

Drevený dizajn zodpovedajúci "Karls Erlebnis-Dörfern"

Plastový povrch má štruktúru zodpovedajúcu drevu. Farebná zmes sa počas výrobného procesu priebežne optimalizovala, aby sa dosiahla dokonalá farba. Pridaním tmavšieho materiálu sa dosiahlo harmonické sfarbenie, ktoré napodobňuje prirodzený vzhľad preliačenín a inklúzií v dreve. Drevený vzhľad nádrže dokonale ladí s rustikálnou, nostalgickou atmosférou statku. Vyvýšená plocha na dlhých stranách nádoby je vybavená kvalitnou farebnou potlačou loga. Nápis vyzerá na dreve ako "branding".

 

Výhody plastového skladu, prirodzený vzhľad dreva

Karls sa vedome rozhodol použiť plastový kontajner. Plastové nádoby sú hygienické a ľahko sa čistia. Je s nimi praktická manipulácia, pretože sa dajú stohovať. S plastovými nádobami sa ľahšie manipuluje vďaka ich hladkému povrchu - na rozdiel od drevených nádob nehrozí riziko poškodenia drevenými trieskami.

 

Personalizované nádoby

Džemy sa predávajú v jednotlivých nádobách alebo v krabiciach v súpravách po 3 kusy. Do nádob sa zmestí až 18 pohárov s džemom alebo päť dóz s džemom. Vonkajšie rozmery nádob sú 404 x 299 x 144 mm. Mierne sa líšia od rozmerov Euro, ale stále sú kompatibilné so štandardnými vozíkmi.

 

Efektívnejšia vďaka menšiemu množstvu ručnej manipulácie

Doteraz používané štandardné plastové nádoby sa používali len na dočasné uskladnenie čerstvo vyrobených džemov, ktoré sa potom museli po jednom vracať na predajné stoly. Nové drevené nádoby sa používajú nielen na skladovanie, ale aj na vystavovanie výrobkov. Tým sa znížilo množstvo manuálnej práce. Džemy sa skladujú v kontajneri na vozíku a nakladajú sa priamo na predajné stoly "škatuľa po škatuli". Tým sa ušetrí veľa ručnej práce, a teda aj času. Zároveň poháre s džemom stoja bezpečne a nemôžu sa prevrátiť.

Späť