Predaj a preprava na trhu s nápojmi

Vyberte si odolné prepravky na nápoje, ktoré vám uľahčia skladovanie aj dodávanie výrobkov - od výrobcu do skladu aj priamo do obchodov.

  • bezpečnosť výrobkov
  • budovanie povedomia o značke
  • rýchlosť dodania
  • komplexná podpora nových projektov
  • riešenia na mieru

Výhody pre nápojový priemysel

Účinná ochrana pred poškodením a stratou materiálu

Optimalizácia priestoru a ešte efektívnejšia doprava

Zlepšená ergonómia a jednoduchosť používania pre vodičov a skladníkov

Adaptácia na špecifické podmienky - nízke teploty a vlhkosť

Odvetvie predaja a prepravy nápojov - čo o ňom potrebujete vedieť?

Odvetvie predaja a prepravy nápojov sa skladá z niekoľkých základných prvkov: výroba nápojov, distribúcia, maloobchod a veľkoobchod a doprava. Na podnikanie v tomto odvetví je potrebné mať príslušné povolenia a licencie, ako aj zabezpečiť vhodné logistické a skladovacie zariadenia. Pokiaľ ide o prepravu nápojov, je dôležité zabezpečiť správne podmienky prepravy, ako napríklad správne chladenie alebo ochranu pred poškodením. Toto odvetvie sa neustále vyvíja a má veľkú konkurenciu, preto je dôležité neustále prispôsobovať ponuku potrebám trhu a investovať do moderných riešení.

Výzvy, ktorým čelí logistika nápojov

Ako si môžete ľahko domyslieť - hlavné výzvy, ktorým spoločnosti v tomto odvetví denne čelia, sú:

Ochrana výrobkov pred mechanickým poškodením. Logistika veľkoobchodov s nápojmi totiž zahŕňa výrobky v sklenených a plastových obaloch, ako aj výrobky umiestnené v špeciálnych kartónových škatuliach.

Dodržiavanie dátumov spotreby . Podobne ako mnohé iné potravinárske výrobky, aj nápoje majú prísne lehoty, ktoré si zasa vyžadujú efektívnu a hlavne včasnú prepravu.

Uplatňovanie bezpečnostných opatrení. V závislosti od konkrétneho sortimentu výrobkov - vybrané výrobky sa musia prepravovať pri primeranej teplote a vlhkosti, a dokonca - chrániť pred UV žiarením.

Logistika nápojov, t. j. zásady skladovania a prepravy

Jedným z najobľúbenejších riešení používaných na prepravu nápojov sú, samozrejme, prispôsobené palety. Takéto riešenia pre nápojový priemysel sú zabalené v špecializovanej fólii, ktorá zabezpečuje stabilitu a chráni náklad pred poškodením. Každá takáto zásielka by mala byť označená - zvyčajne vo forme nalepovacích štítkov.

Osvedčené riešenia skladovania na prepravu nápojov a potravín

Ak chcete zabezpečiť maximálnu optimalizáciu skladovania a prepravy vašich nápojov, stavte na osvedčené palety od spoločnosti bekuplast. V našom sortimente nájdete rozsiahly sortiment, ktorý môžete ľahko prispôsobiť veľkosti a špecifickým vlastnostiam vášho sortimentu. Okrem iného si zaslúžia osobitnú pozornosť: