Opakovane použiteľné obaly v Európe - združenie posilňuje opakovane použiteľné riešenia

Spoločnosť bekuplast sa stala ambasádorom Reusable Packaging Europe.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Silná aliancia za opakovane použiteľné prepravné obaly a obehové hospodárstvo


Organizáciu Reusable Packaging Europe (RPE) založili v roku 2020 IFCO SYSTEMS a Euro Pool System s cieľom presadzovať záujmy európskych organizácií zaoberajúcich sa opakovane použiteľnými prepravnými obalmi.

Container Centralen, WBG-Pooling, Logifruit a Tosca majú štyroch nových členov. Spoločnosti Haidlmair a bekuplast sa pripojili k združeniu ako ambasádori. Spolu so svojimi zakladajúcimi členmi bude RPE pokračovať v kampani za plne obehové hospodárstvo s modelmi "obalov ako služby".

Prezident RPE Gerjo Scheringa (generálny riaditeľ spoločnosti Euro Pool System) uviedol:

Predseda RPE Gerjo Scheringa (generálny riaditeľ spoločnosti Euro Pool System) uviedol, že: "RPE s potešením víta spoločnosti Container Centralen, WBG-Pooling, Logifruit, Tosca, Haidlmair a bekuplast v Reusable Packaging Europe. Spoločne budeme podporovať a prispievať k realizácii skutočného európskeho obehového hospodárstva."

 

Zmeny v predstavenstve spoločnosti Reusable Packaging Europe


Po odstúpení Wolfganga Orgeldingera z funkcie prezidenta a generálneho riaditeľa 15. marca 2021 došlo v predstavenstve k viacerým zmenám. Za nového predsedu RPE bol vymenovaný Gerjo Scheringa zo spoločnosti Euro Pool System. Predstavenstvo sa tiež rozšírilo o Erica Franka (Tosca), Pedra Ballestera Fernándeza (Logifruit) a Roela de Jonga (Container Centralen) a Michaela Pooleyho (IFCO SYSTEMS), ktorý zároveň prevezme úlohu podpredsedu.

Nové predstavenstvo nahradí

 

Späť