Riešenia pre online maloobchod

Ťažké časy pre fixný maloobchod si vyžadujú kreatívne riešenia. Spoločnosť bekuplast ponúka široký sortiment prepravných kontajnerov na priame dodanie zákazníkovi.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Súčasná hospodárska situácia je pre každého veľkou výzvou. Je to však aj príležitosť na preskúmanie nových spôsobov podnikania: či už ide o rozšírenie maloobchodného predaja online alebo doručovanie tovaru do domu, ktoré dopĺňa kamenný predaj. Predstavujeme výber rôznych riešení online maloobchodu.

Rotačné stohovateľné nádoby na potraviny

Funkčné stohovateľné kontajnery bekuplast sú ideálne na online predaj potravín. Kontajnery majú špeciálne zaoblené otvory, do ktorých možno zavesiť tri vrecká na jedlo. Tovar objednaný online sa vyzdvihne v boxe, doručí zákazníkovi domov a odovzdá v prenosnej taške. Prázdne nádoby sa priestorovo úsporne poskladajú na spätnú prepravu.


Skladací box na logistiku a nákup čerstvých potravín

Skladací box Clever-Fresh-Box advance je špeciálne navrhnutý na úspornú prepravu ovocia a zeleniny. Vďaka ergonomickému uzáveru Lift-Lock možno box po použití jednoducho zložiť. Tým sa objem boxu zmenší o 84 %. Inteligentné riešenie nielen na logistiku čerstvých potravín, ale aj ako nákupný box na donášku domov.


Skladací box s 80 % úsporou objemu

Chytrý maloobchodný box, ktorý je ideálny na vnútornú a vonkajšiu logistiku pre online maloobchod, ponúka vďaka svojej celkovej výške 400 mm dostatok úložného priestoru a zároveň je skutočným zázrakom, ktorý šetrí miesto. Po použití sa dá Clever Retail Box zložiť ručne alebo úplne automaticky. Tým sa zníži objem o 80 % a prázdne boxy sa môžu skladovať a vracať priestorovo a nákladovo efektívne. Skladací box má dvojdielne výklopné veko na ochranu tovaru.

Späť