Rozšírenie intralogického radu "contecline"

bekuplast rozširuje svoju intralogistickú líniu "contecline". Novinkou je sortiment nadrozmerných kontajnerov a zásobníkov.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Doterajší sortiment kontajnerov s rozmermi 600 x 400 mm bude doplnený o nadrozmerné kontajnery a zásobníky s výškou 270, 320 a 400 mm. Všetky výrobky z radu "contecline" boli špeciálne vyvinuté pre minikontajnery a kyvadlové systémy. "Contecline" sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom. "contecline" zaujme svojou uzavretou základňou s nosnosťou do 50 kg a ideálnymi prevádzkovými vlastnosťami pre bezproblémové procesy.
 

Nadrozmerné kontajnery s flexibilným delením

Nové nadrozmerné kontajnery majú rozmery 650 x 450 mm. Sú preto vhodné aj pre kartónové škatule so základným rozmerom 600 x 400 mm. Nadrozmerné kontajnery "contecline" sú vybavené integrovaným deliacim systémom na skladovanie a prepravu menšieho tovaru. Pevné vstrekované priečky možno podľa potreby rozdeliť v pomere 1/2 až 1/12. Možno ich namontovať do štandardných otvorov v bočných stenách a na dne kontajnera. Bezpečne upevnené deliace priečky sa neposúvajú a počas prepravy nevydávajú hrkotavé zvuky.

Nadrozmerné kontajnery majú štyri uzavreté rukoväte. K dispozícii sú aj s voliteľnými ergonomickými otvorenými držadlami, ktoré uľahčujú prácu tam, kde je potrebná ručná manipulácia.

Veľké kontajnery na použitie vo výškových skladoch sú k dispozícii s odtokovými otvormi v spodnej a bočných stenách. V prípade bočných stien je možné vybrať si drenážne otvory v súlade so smernicami VdS alebo FM Global.
 

Skladací vozík s perfektnými jazdnými vlastnosťami

Základné rozmery zásobníka sú 638 x 424 mm. V zásobníku je možné prepravovať a skladovať neprepraviteľný tovar. Aj v tomto prípade zabezpečuje optimálne prepravné vlastnosti kruhovo uzavretá základňa. Zásobník je k dispozícii s odtokovými otvormi v základni alebo bez nich a voliteľne môže byť vybavený štyrmi štítkami v nástroji.

 

Komplexný sortiment výrobkov pre intralogistiku

Kontajnery a zásobníky radu "contecline" spĺňajú všetky požiadavky modernej prepravnej a skladovacej techniky. Rozšírený sortiment, ktorý má teraz na veľtrhu LogiMAT premiéru, zahŕňa nasledujúce produkty

  • 600 x 400 mm alapméretű konténerek 220 mm, 270 mm és 320 mm magasságban
  • Nadrozmerné kontajnery so základňou s rozmermi 650 x 450 mm, výškou 270 mm, 320 mm a 400 mm.
  • Kontajner so základňou 638 x 424 mm

Široká škála držadiel, prepážok a odtokových otvorov umožňuje individuálne riešenia v závislosti od použitia.

Zásobníky na recyklovaný materiál

Všetky nádoby a zásobníky sú k dispozícii z panenského PP (polypropylén) alebo BQC (zmes kvality bekuplast). BQC je vysokokvalitná druhotná surovina s dokumentovanými a testovanými vlastnosťami a predstavuje udržateľnú alternatívu k používaniu primárneho materiálu.

Späť

contecline - Túlméretes konténerek különböző kivitelben és tálcákkal

A contecline túlméretes konténerek 270, 320 és 400 mm magasságban kaphatók.

A contecline termékcsalád tálcáinak alapmérete 638 x 424 mm.