varioPallet - farebná europaleta z recyklovaného materiálu

Spoločnosť Bekuplast rozširuje svoj sortiment výrobkov o farebné europalety.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Euro paleta pre stredne ťažké a ťažké náklady


Univerzálna paleta varioPallet, ktorá spoľahlivo manipuluje so stredne ťažkými a ťažkými nákladmi, je teraz štandardne k dispozícii v červenej, modrej a zelenej farbe. Spoločnosť bekuplast používa pri výrobe tejto europalety vysokokvalitný recyklovaný materiál a ponúka tak vysokokvalitnú farebnú paletu za atraktívnu cenu.
 

Baliteľné palety, bazénové palety, jednorazové palety - vyrobené z farebného a recyklovaného materiálu.


Palety Vario možno použiť ako opakovane použiteľné alebo jednorazové palety. Farebné palety sú na prvý pohľad rozlíšiteľné, vďaka čomu sú praktické pre uzavreté skladovacie systémy alebo na označovanie rôznych tokov tovaru. Farebné plastové palety sa dajú identifikovať aj pomocou skenerov v automatizovaných systémoch.
 

Všestranné plastové palety pre intralogistiku, priemysel alebo maloobchod


Paleta varioPallet je k dispozícii s otvoreným alebo perforovaným vekom a zaujme vynikajúcim pomerom ceny a kvality a vysokou funkčnosťou. Palety majú na oboch stranách prístupový sklon na použitie s vysokozdvižnými vozíkmi. Hladký povrch paliet varioPallet sa veľmi ľahko čistí a spĺňa najvyššie hygienické normy.

Podľa ďalších možností je možné paletu prispôsobiť vašim špecifickým logistickým požiadavkám. Vďaka tomu je mimoriadne univerzálna, napríklad v intralogistike, priemysle, logistike potravín alebo maloobchode. Paleta varioPallet je štandardne k dispozícii so 7 mm vysokou vonkajšou hranou. Voliteľne je k dispozícii bezpečnostná hrana vysoká 22 mm.

Farebná paleta varioPallet má aj zmršťovacie rohy, ktoré udržia obalovú fóliu bezpečne na mieste, a priehlbiny na veku na lepenie páskou. Pre úplnú sledovateľnosť je možné palety voliteľne vybaviť štítkami RFID.

Späť