Všestranné a s rôznym príslušenstvom - rad veľkých kontajnerov basicline plus

Zvyšujúci sa sortiment komponentov, meniace sa požiadavky, výroba na mieru, výroba just-in-time. Je dobré spoliehať sa na flexibilné kontajnery. Rovnako ako boxy z radu veľkých kontajnerov basicline plus.

Neváhajte s otázkami!

Sme tu, aby sme na ne odpovedali a pomohli vám lepšie spoznať našu ponuku. Váš záujem o našu firmu bekuplast je pre nás prioritou. Kliknite na tlačidlo vedľa – tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Veľké kontajnery pre skladovanie, intralogistiku a výrobnú logistiku


XL kontajnery sú vďaka svojmu širokému sortimentu a rôznym doplnkovým funkciám ideálne na použitie v skladovaní, intralogistike a modernej výrobnej logistike. So základnými rozmermi 800 x 600 mm a piatimi rôznymi výškami ponúkajú kontajnery dostatok priestoru na prepravu a skladovanie tovaru. Vďaka zosilnenému rámu a rohovej konštrukcii sú mimoriadne stabilné. Okrem toho je možné kontajnery individuálne konfigurovať tak, aby optimálne vyhovovali použitiu. Možnosti siahajú od niekoľkých základných verzií (hladké, sendvičové alebo prírubové) pre rôzne zaťaženia, cez úplne uzavreté bočné steny alebo integrované odnímateľné alebo otvárateľné bočné steny až po podperné alebo sklopné veko na ochranu pred znečistením. Ďalšou výhodou je, že kontajnery sa dajú flexibilne rozdeliť na menšie oddelenia. Jednoducho pripevnite deliace priečky k otvorom v bočných stenách - a je hotovo.
 

Všestranné použitie vďaka príslušenstvu, ktoré sa hodí na veľké nádoby


Ako presúvať kontajnery? Nezáleží na tom, sortiment basicline plus má správnu odpoveď pre každý scenár použitia. Boxy XL možno umiestniť na lyžiny, nožičky alebo kolieska, vďaka čomu sú vhodné na akýkoľvek typ prepravy - vysokozdvižným vozíkom, paletovým vozíkom alebo ručne. To vám poskytuje nielen najväčšiu možnú flexibilitu, ale aj najlepšie podmienky pre efektívnu logistiku. Sortiment basicline plus je dobrým príkladom aj z hľadiska udržateľnosti. Kontajnery sú vyrobené z polypropylénového kopolyméru a sú 100 % recyklovateľné.

Späť